KRĄG SNÓW - NOWATORSKA METODA PRACY ZE SNAMI. WYKŁAD I CEREMONIA

UWAGA - BRAK MIEJSC!!!Czy fascynują Cię sny? Czy chciałabyś (chciałbyś) znaleźć klucz do ich zrozumienia? Jeśli tak, jeśli sny są dla Ciebie ważne - zapraszamy Cię na Krąg Snów z Natalią Miłuńską- spotkanie, na którym będziemy zgłębiać sny i śnienie. Zajęcia przeznaczone dla dorosłych i młodzieży licealnej. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci.

Spotkanie będzie miało formę wykładu i ceremonii.

Wykład będzie wprowadzeniem do nowatorskiej metody pracy ze snami, jaką jest Krąg Snów. Wywodząca się z rdzennych kultur, opisana i wypraktykowana przez terapeutkę Connie Kaplan metoda sprawia, że sny stają się narzędziem transformacji, źródłem wiedzy, odwagi i inspiracji. Opowiemy, jak wygląda praca w kręgu snów i co daje uczestniczkom. Omówimy wiele różnych rodzajów snów – nie tylko te psychologiczne, ale też szamańskie, profetyczne, czy sny- przekazy. Pokażemy, co o śnieniu sądzi starszyzna rdzennych kultur, co współczesna nauka, a w jaki sposób czerpią z nich artyści/twórcy.
Ceremonia Dawania Snów jest ulubioną formą pracy ze snami w wielu Kręgach Snów. Będziemy dzielić się snami, nawzajem się inspirować i karmić swoją psyche/duszę obrazami ze snów.


O mnie - Natalia Miłuńska
Przez życie prowadziły mnie sny - w bliskich relacjach, poszukiwaniu pracy, życiowych transformacjach. Poznałam wiele ciekawych, psychologicznych i terapeutycznych szkół zajmujących się snami, ale czułam, że w snach jest o wiele, wiele więcej. W 2008 trafiła do mnie książka Connie „śnienie jako duchowa praktyka” i zapragnęłam poznać jej autorkę. W 2009 ukończyłam Dream Circle Leadership Course i zaczęłam prowadzić krąg snów. Przez następne pięć lat jego działania wiele się nauczyłam o snach, poznałam wielu pięknych śniących, miałam okazję i zaszczyt poznać wiele, wiele snów różnych ludzi, dzięki czemu zajrzałam „pod podszewkę rzeczywistości”.
Z wykształcenia jestem antropolożką współczesności. Stworzyłam autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Od 13 lat odbudowuję w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzę wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Stworzyłam stronę www.sklep.miesiaczka.com i firmę firmę Naya produkującą ekologiczne podpaski. Przez lata współtworzyłam Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzę wyprawy na Kretę razem z moją mamą, Aniją Miłuńską (Śladami Bogini – link poniżej).  
Napisałam też książkę: 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.


DO PRZYNIESIENIA:
- flamastry/ pisaki.
- jeśli ktoś prowadzi, to można przynieść swój dziennik snów – dla chętnych.


Informacje:

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: latajacewarsztaty@gmail.com – w tytule wiadomości prosimy napisać „sny”.
Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA - w jednym mailu można zgłosić maksymalnie 2 osoby (siebie i kogoś).

Wysłanie zgłoszenia na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją klauzuli RODO – tutaj: https://latajacewarsztaty.blogspot.com/p/rodo.html


Kiedy: 12. II.2019, (wtorek) godz. 17-20, 1 spotkanie.
Gdzie: Centrum Kultury w Lublinie, pracownia Latających Warsztatów nr 257a, II p.
Opłata: Wstęp wolny. Obowiązują zapisy (patrz wyżej).
Prowadzenie: Natalia Miłuńska.