Projektowanie wnętrz dla początkujących

NABÓR ZAKOŃCZONY

Latające Warsztaty Rękodzieła serdecznie zapraszają na warsztaty projektowania wnętrz dla początkujących. Zapraszamy osoby dorosłe i w wieku licealnym. Nie wymagamy umiejętności ani doświadczenia. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci.
Warsztaty obejmują 2 spotkania (26.XI i 10.XII).

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: latajacewarsztaty@gmail.com – w tytule wiadomości prosimy napisać „projektowanie wnętrz”. Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. 
Przybory rysunkowe należy przynieść ze sobą (lista niżej).

Więcej informacji: latajacewarsztaty.pl

Informacje:
Kiedy:  26.XI i 10.XII.2014, (środy) godz. 17-20, 2 spotkania. Uwaga! – 3.XII nie ma zajęć.
Gdzie: Centrum Kultury w Lublinie, pracownia Latających Warsztatów nr 257a, II p.
Opłata:
40zł od osoby za całość.
Płatne na pierwszych zajęciach. W razie rezygnacji z kursu opłaty nie zwracamy.

Opłata zniżkowa dla nauczycielek/ instruktorek pracujących z dziećmi i młodzieżą (od żłobka do wieku licealnego włącznie)– 35zł za całość (aby otrzymać zniżkę, należy przynieść na pierwsze zajęcia zaświadczenie z miejsca pracy).

Prowadzenie: mgr inż. arch. Anna Wojewódka.
Organizacja: Latające Warsztaty Rękodzieła.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się :
-        czym jest wystrój wnętrz,
-        jakie są  style w architekturze wnętrz,
-        jak dopasować układ funkcjonalny we wnętrzu,
-        jak dobierać kolory i materiały.

Uczestniczki/cy warsztatów zostaną podzielone/ni na zespoły projektowe.  Każdy zespół wylosuje styl wnętrzarski, w jakim będzie urządzał mieszkanie.
Podczas warsztatów zaprojektujemy wnętrze typowego mieszkania (uczestniczki/cy dostaną gotowy plan mieszkania). Dostosujemy układ funkcjonalny we wnętrzach. Dobierzemy kolory, materiały, meble oraz światło. Stworzymy kolaż wnętrza. Projektować będziemy “ręcznie”, na kalkach i papierze.

Materiały do przyniesienia na zajęcia przez uczestniczki/ków:
- ołówek i gumka,
- gazety z architekturą wnętrz,
- zdjęcie wnętrza lub detalu, sprzętu czy elementu wyposażenia w ulubionym stylu.

Mgr inż. arch Anna Wojewódka –projektowanie wnętrz.  Skończyła Wydział Architektury i Urbanistyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Przez wiele lat pracowała w biurze projektowym. Ma doświadczenie w projektowaniu architektonicznym i urbanistycznym. Projektuje wnętrza (komercyjne i prywatne). Zajmuje się również edukacją. Jest współtwórczynią projektu “Mała Akademia Dizajnu – rok Jana Gehla”,  w ramach którego prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych; celem MAD jest przekazywanie idei “miasta dla ludzi” i projektowania zorientowanego na człowieka.