JAK INTUICYJNIE CZYTAĆ TAROTA I KARTY WYROCZNIE?
Zapraszamy na wykład na temat czytania tarota i kart wyroczni (oracle cards). Spotkanie przeznaczone dla dorosłych i młodzieży licealnej. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci.

Podczas wykładu zaprezentowane zostaną przeróżne talie kart, metody “patrzenia” i łączenia kart w historie. Uczestnicy będą mieli szansę spróbować samodzielnie intuicyjnego czytania obrazów z kart. Dowiedzą się także jak wybierać dobre talie kart i gdzie można je nabyć.

Wykład poprowadzi Kasia Kulbowska- tarocistka, astrolożka, youtuberka. Propaguje “bez-strachowe” podejście do tarota i edukuje ludzi na temat bezpiecznego używania kart do samorozwoju i rozwoju kreatywności i intuicji. Pierwszą talię tarota zakupiła w Niemczech w 1998, a profesjonalnie zajmuje się kartami od 2014. Studiowała w Polsce z Janem Suligą i przez internet z Enrique Enriquezem. Tarotem i astrologią zajmuje się głównie od strony psychologiczno- rozwojowej. Posługuje się własną metodą, w której łączy astrologię i karty. 

DO PRZYNIESIENIA:
- można przynieść coś do notowania.


Informacje:

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: latajacewarsztaty@gmail.com – w tytule wiadomości prosimy napisać „tarot”.
Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA - w jednym mailu można zgłosić maksymalnie 2 osoby (siebie i kogoś).

Wysłanie zgłoszenia na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją klauzuli RODO – tutaj: https://latajacewarsztaty.blogspot.com/p/rodo.html


Kiedy: 10.XII.2018, (poniedziałek) godz. 17-19, 1 spotkanie.
Gdzie: Centrum Kultury w Lublinie, pracownia Latających Warsztatów nr 257a, II p.
Opłata: Wstęp wolny. Obowiązują zapisy (patrz wyżej).
Prowadzenie: Kasia Kulbowska.