TAROT – PRAKTYCZNY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Latające Warsztaty Rękodzieła serdecznie zapraszają na warsztaty tarota dla początkujących. Warsztaty przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży ponadgimnazjalnej. Nie wymagamy umiejętności ani doświadczenia. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: latajacewarsztaty@gmail.com – w tytule wiadomości prosimy napisać „tarot”.
Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.
UWAGA - w jednym mailu można zgłosić maksymalnie 2 osoby.

Więcej informacji: latajacewarsztaty.pl


Informacje:
Kiedy: 12-26.X.2017, (czwartki) godz. 18-20, 3 spotkania.
Gdzie: Centrum Kultury w Lublinie, pracownia Latających Warsztatów nr 257a, II p.
Opłata:
50zł od osoby za całość.
Płatne na pierwszych zajęciach. W razie rezygnacji z kursu opłaty nie zwracamy.
Prowadzenie: Katarzyna Kulbowska.
Organizacja: Latające Warsztaty Rękodzieła.


Tarot podpowiada a nie przepowiada - to motto przewodnie naszego kursu. Kurs jest przeznaczony dla początkujących. Będziemy kłaść nacisk na stronę praktyczną na podstawowym poziomie znajomości tarota. Popatrzymy na karty tarota jak na metafory życia i nauczymy się, jak można używać kart w rozwoju osobistym, do lepszego zrozumienia własnego nastawienia do różnych sytuacji, a także do weryfikacji swoich decyzji. 

DO PRZYNIESIENIA NA ZAJĘCIA:
Jeśli ktoś ma, prosimy przynieść swoją talię tarota.

Kurs składa się z 3 spotkań, na których poznamy:
- budowę talii tarota,
- arkana wielkie, małe i karty dworskie
- tradycyjne znaczenia kart
- dowiemy się, jak używać wyobraźni, aby odczytywać połączenia między kartami i odnosić je do kontekstu naszego pytania. 
- spróbujemy sił w interpretacji kilku rozkładów (będziemy czytać rozkłady samodzielnie i w grupach).

Katarzyna Kulbowska - profesjonalna tarocistka i astrolog. Przełamuje mity i strach związany z talią kart, jaką jest tarot. Uważa, że jest to wspaniałe narzędzie rozwoju osobistego. Nie jest fanką używania tarota do “przepowiadania” przyszłości. Wierzy, że przyszłość tworzy się każdego dnia i my sami mamy wielki wpływ na to, jak ona wygląda, a tarot pomaga nam w odnalezieniu symbolicznych powiązań pomiędzy obrazem i tym, co możemy zrobić w teraźniejszości.