TOREBKA Z MAKRAMY. WARSZTATY


 29.X-5.XI.2019, wtorki
 Opłata:70zł


Warsztaty dla osób dorosłych i w wieku licealnym. Nie ma możliwości przyprowadzania ze sobą dzieci.
Na warsztatach wykonamy piękną makramową torbę z ażurowym wzorem. Przed rozpoczęciem pracy przećwiczymy podstawowe, niezbędne węzły w technice makramy. Z warsztatów wyjdziesz z własną makramową siatką i z umiejętnością wiązania sznurków, dzięki której można później samemu tworzyć dekoracje i przedmioty użytkowe – makatki, firanki, biżuterię, abażury itd.)

DO PRZYNIESIENIA NA ZAJĘCIA:
- sznurek lniany o długości ok. 100-110 metrów (w motkach), grubość orientacyjnie 2-4mm.
- rączki do torby (okrągłe lub w kształcie półkola) – można kupić na internecie, w pasmanteriach lub przynieść z domu stare z odzysku. Rozmiar dowolny – taki, jaki Ci się podoba i jest dla Ciebie wygodny w użytkowaniu.


INFORMACJE
Zapisy: Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: latajacewarsztaty@gmail.com – w tytule wiadomości prosimy napisać „makrama”.
Wysłanie zgłoszenia na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją klauzuli RODO – zakładka „RODO”
O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.
UWAGA – jedna osoba może zgłosić tylko siebie.

Kiedy: 29.X-5.XI.2019, wtorki, godz. 17-20 (2 spotkania).

Gdzie: Centrum Kultury w Lublinie,
pracownia Latających Warsztatów Rękodzieła nr 257a, II p.

Opłata:70zł za całość, płatne na pierwszym spotkaniu. W razie rezygnacji z kursu opłaty nie zwracamy. Opłata jest niezależna od frekwencji danej Uczestniczki/ Uczestnika.

Prowadzenie:
Lilia Potonia – rękodzielniczka, arteterapeutka, psycholożka, psychoterapeutka. W Latających Warsztatach prowadziła warsztaty motanek oraz warsztaty na temat symboliki bajek i o działaniu kart projekcyjnych. Skończyła psychologię w Moskiewskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Arteterapii uczyła się w St-Petersburgu, Warszawie i w Lublinie. Prowadzi zajęcia twórcze i plastyczne z różnymi grupami (dzieci, dorośli, emeryci). W swej pracy skupia się na bajkoterapii i technikach plastycznych.